🌊 Soła: 331 cm NORM ↗️ 2.0 cm

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Oświęcim Online Oświęcim Online oswiecimonline.pl
(9)

OŚWIĘCIM. Budowa ZOO w Oświęcimiu – wystawa

Dyrektor MDSM Leszek Szuster oraz autorzy – Witold Maciborek, Paweł Warchoł i Tomasz Tobolewski serdecznie zapraszają na wystawę „AVIUM’Y”, czyli portretowanie ptaków i innych obiektów latających w ramach projektu „Budowa ZOO w Oświęcimiu”*. WERNISAŻ ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 15 LISTOPADA 2019 O GODZ. 18.00 W MDSM. Gościnny pokaz obiektów ptakopodobnych – Waldemar Rudyk i Sebastain Kubica. Wyjątkowo na to zdarzenie kotom wstęp wzbroniony. Dr Witold Maciborek – oprócz obowiązków medycznych – znawca ptaków, ilustrator i rysownik; Dr Paweł Warchoł – pierwsze i późniejsze realizacje aviumiczne (rysunek i grafika); Dr hab. Tomasz Tobolewski – rysunek; Dr hab. Sebastian Kubica – projekt plakatu, miłośnik przepiórek; Dr (w nieodległej przyszłości) Waldemar Rudyk – obiektolog, nie jada strusi. By spełnić wymogi nadzoru ornitologicznego, w wernisażu weźmie udział lekarz weterynarii pani poseł Dorota Niedziela. *Z bezpieczeństwa procesowego informujemy, że wszyscy wymienieni z imienia i nazwiska współtwórcy wydarzenia z założenia sa przeciwnikami budowy ZOO w Oświęcimiu. Facebook Twitter Google+ Pinterest Print Email

OŚWIĘCIM. Budowa ZOO w Oświęcimiu – wystawa
OŚWIĘCIM. Budowa ZOO w Oświęcimiu – wystawa

Dyrektor MDSM Leszek Szuster oraz autorzy – Witold Maciborek, Paweł Warchoł i Tomasz Tobolewski serdecznie zapraszają na wystawę „AVIUM’Y”, czyli portretowanie ptaków i innych obiektów latających w ramach projektu „Budowa ZOO w Oświęcimiu”*.

WERNISAŻ ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 15 LISTOPADA 2019 O GODZ. 18.00 W MDSM.

Gościnny pokaz obiektów ptakopodobnych – Waldemar Rudyk i Sebastain Kubica.

Wyjątkowo na to zdarzenie kotom wstęp wzbroniony.

Dr Witold Maciborek – oprócz obowiązków medycznych – znawca ptaków, ilustrator i rysownik;
Dr Paweł Warchoł – pierwsze i późniejsze realizacje aviumiczne (rysunek i grafika);
Dr hab. Tomasz Tobolewski – rysunek;
Dr hab. Sebastian Kubica – projekt plakatu, miłośnik przepiórek;
Dr (w nieodległej przyszłości) Waldemar Rudyk – obiektolog, nie jada strusi.

By spełnić wymogi nadzoru ornitologicznego, w wernisażu weźmie udział lekarz weterynarii pani poseł Dorota Niedziela.

*Z bezpieczeństwa procesowego informujemy, że wszyscy wymienieni z imienia i nazwiska współtwórcy wydarzenia z założenia sa przeciwnikami budowy ZOO w Oświęcimiu.

Oceń artykuł

2.9/5 (9 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

218
Odwiedziny dzisiaj
2,791
Artykułów
4.6/5
Średnia ocena
10
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Mon
Średnio 167 odwiedzin/dzień

Aplikacja Oświęcimskie

Lokalny portal w Twojej kieszeni

Pobierz na iOS