Powiat oświęcimski. Policjanci przeprowadzili akcję „Pasy”. Jej efekty ukazały, że co trzeci kierowca, zlekceważył obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa
W dniu 15 marca 2018 policjanci powiatu oświęcimskiego przeprowadzili kolejną akcję pn. Pasy. W trakcie tych...