Oświęcim. Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Funkcjonariusze apelują o trzeźwość za kierownicą, a w razie wątpliwości o skorzystanie z alkomatów dostępnych w jednostkach Policji.
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym...