Marsz Żywych 2025 w Oświęcimiu. W czwartek 24 kwietnia nastąpią poważne utrudnienia w ruchu
24 kwietnia 2025 roku (czwartek) na terenie Oświęcimia, Brzezinki i Harmęż odbędzie się Marsz Żywych 2025, organizowany przez International March of the Living. Uczestnicy przejdą pieszo z terenu byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz do Auschwitz II – Birkenau, gdzie odbędą się uroczystości główne. Ulice zamknięte dla ruchu – harmonogram W związku z wydarzeniem planowane jest całkowite wstrzymanie ruchu drogowego na kluczowych ulicach Oświęcimia: ul. Więźniów Oświęcimia (od Obozowej do Legionów) – zamknięta od godz. 8:00 do 15:00 ul. Leszczyńska oraz ul. Męczeństwa Narodów – zamknięte od godz. 8:00 do 15:00 ul. Ofiar Faszyzmu – zamknięta od godz. 8:00 do 15:00 Uwaga: mogą wystąpić także krótkotrwałe wstrzymania ruchu na innych ulicach. Objazdy i trasy alternatywne Dojazd do Brzezinki będzie możliwy przez ul. Śląską i Spacerową w Babicach Dojazd do Harmęż, Pław i Woli z Oświęcimia poprowadzony zostanie przez Brzeszcze Zalecamy kierowcom wcześniejsze zaplanowanie podróży i wybór tras alternatywnych, aby uniknąć utrudnień. Służby proszą o wyrozumiałość Mieszkańców oraz kierowców prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń służb porządkowych, które będą zabezpieczać wydarzenie. Policja, Straż Miejska i inne służby dołożą wszelkich starań, aby zminimalizować niedogodności i zapewnić płynność ruchu. Marsz Żywych to wydarzenie o światowym znaczeniu, przyciągające tysiące uczestników z całego świata. Utrudnienia w ruchu są nieuniknione, ale tymczasowe. Facebook Twitter Pinterest Print Email
24 kwietnia 2025 roku (czwartek) na terenie Oświęcimia, Brzezinki i Harmęż odbędzie się Marsz Żywych 2025, organizowany przez International March of the Living. Uczestnicy przejdą pieszo z terenu byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz do Auschwitz II – Birkenau, gdzie odbędą się uroczystości główne.
Ulice zamknięte dla ruchu – harmonogram
W związku z wydarzeniem planowane jest całkowite wstrzymanie ruchu drogowego na kluczowych ulicach Oświęcimia:
-
ul. Więźniów Oświęcimia (od Obozowej do Legionów) – zamknięta od godz. 8:00 do 15:00
-
ul. Leszczyńska oraz ul. Męczeństwa Narodów – zamknięte od godz. 8:00 do 15:00
-
ul. Ofiar Faszyzmu – zamknięta od godz. 8:00 do 15:00
Uwaga: mogą wystąpić także krótkotrwałe wstrzymania ruchu na innych ulicach.
Objazdy i trasy alternatywne
-
Dojazd do Brzezinki będzie możliwy przez ul. Śląską i Spacerową w Babicach
-
Dojazd do Harmęż, Pław i Woli z Oświęcimia poprowadzony zostanie przez Brzeszcze
Zalecamy kierowcom wcześniejsze zaplanowanie podróży i wybór tras alternatywnych, aby uniknąć utrudnień.
Służby proszą o wyrozumiałość
Mieszkańców oraz kierowców prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń służb porządkowych, które będą zabezpieczać wydarzenie. Policja, Straż Miejska i inne służby dołożą wszelkich starań, aby zminimalizować niedogodności i zapewnić płynność ruchu.
Marsz Żywych to wydarzenie o światowym znaczeniu, przyciągające tysiące uczestników z całego świata. Utrudnienia w ruchu są nieuniknione, ale tymczasowe.
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.
Fakty Oświęcim
Oświęcim Online
Powiat Oświęcim
Info Brzeszcze
UG Oświęcim
Policja Oświęcim
UM Oświęcim
Kęty
Oświęcim 112
Zator
Gmina Osiek
Oswiecimskie.pl