🌊 Soła: 316 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Oświęcim Online Oświęcim Online oswiecimonline.pl
(33)

Śmierć na torach w Kętach. Tragiczny wypadek sparaliżował ruch pociągów

Dziś, 13 marca 2025 roku, tuż po godzinie 13:00 w Kętach – Podlesiu doszło do tragicznego wypadku na torach. Pociąg osobowy relacji Kraków – Bielsko-Biała śmiertelnie potrącił człowieka. Śmierć na torach w Kętach Śmiertelne potrącenie na torowisku w Kętach – pociągi stanęły na kilka godzin! W wyniku wypadku ruch pociągów na tym odcinku został natychmiast wstrzymany. Na miejscu pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Kętach oraz prokurator, którzy prowadzili czynności pod kątem wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tragedii. Ruch pociągów na trasie Kraków – Bielsko-Biała został już przywrócony! Około godziny 16:00 służby zakończyły działania na miejscu zdarzenia, a ruch pociągów na trasie Kraków – Bielsko-Biała został w pełni wznowiony. Utrudnienia trwały kilka godzin, jednak teraz wszystkie składy kursują zgodnie z rozkładem jazdy. Facebook Twitter Pinterest Print Email

Śmierć na torach w Kętach. Tragiczny wypadek sparaliżował ruch pociągów
Śmierć na torach w Kętach. Tragiczny wypadek sparaliżował ruch pociągów

Dziś, 13 marca 2025 roku, tuż po godzinie 13:00 w Kętach – Podlesiu doszło do tragicznego wypadku na torach. Pociąg osobowy relacji Kraków – Bielsko-Biała śmiertelnie potrącił człowieka.

Śmiertelne potrącenie na torowisku w Kętach – pociągi stanęły na kilka godzin!

W wyniku wypadku ruch pociągów na tym odcinku został natychmiast wstrzymany. Na miejscu pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Kętach oraz prokurator, którzy prowadzili czynności pod kątem wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tragedii.

Ruch pociągów na trasie Kraków – Bielsko-Biała został już przywrócony!

Około godziny 16:00 służby zakończyły działania na miejscu zdarzenia, a ruch pociągów na trasie Kraków – Bielsko-Biała został w pełni wznowiony. Utrudnienia trwały kilka godzin, jednak teraz wszystkie składy kursują zgodnie z rozkładem jazdy.

Oceń artykuł

3.0/5 (33 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

158
Odwiedziny dzisiaj
2,868
Artykułów
4.6/5
Średnia ocena
12
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Fri
Sat
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Średnio 178 odwiedzin/dzień

Aplikacja Oświęcimskie

Lokalny portal w Twojej kieszeni

Pobierz na iOS