Wypadek drogowy w Babicach: kierowca zasnął za kierownicą
W Babicach na DK44 doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem czterech pojazdów. Kierowca Fiata Ducato zasnął za kierownicą, co doprowadziło do kolizji. Policja apeluje o zachowanie ostrożności i przerwanie jazdy w przypadku zmęczenia. Dowiedz się więcej o zdarzeniu. Wypadek drogowy w Babicach: kierowca zasnął za kierownicą Wypadek drogowy w Babicach: kierowca zasnął za kierownicą W Babicach doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem czterech pojazdów. O godzinie 14:45, 19-letni kierowca samochodu dostawczego marki Fiat Ducato zasnął za kierownicą, co doprowadziło do kolizji. Młody mieszkaniec gminy Osiek uderzył w tył samochodu marki Audi, którym kierował 60-letni mieszkaniec Oświęcimia. Audi następnie uderzyło w Mercedesa prowadzonego przez 60-letniego obywatela Albanii, który w wyniku uderzenia wpadł do rowu. Audi zostało przepchnięte dalej i zderzyło się ze Skodą, kierowaną przez 25-letniego mieszkańca Tychów. Poszkodowani Obrażeń doznali kierowca samochodu dostawczego oraz kierowca Audi. Obaj zostali przewiezieni do szpitala pod opieką ratowników medycznych. Przyczyna wypadku Według wstępnych ustaleń, przyczyną wypadku było zaśnięcie za kierownicą przez kierowcę dostawczaka, co spowodowało brak reakcji hamowania. Wypadek drogowy w Babicach: kierowca zasnął za kierownicą Apel Policji Policjanci przypominają, że zmęczenie za kierownicą może być równie niebezpieczne jak prowadzenie pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Kierowcy powinni być świadomi objawów zmęczenia i w razie potrzeby zatrzymać się na odpoczynek. Trudności z koncentracją i skupieniem uwagi są sygnałem do przerwania jazdy i zrobienia przerwy. Facebook Twitter Pinterest Print Email
W Babicach na DK44 doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem czterech pojazdów. Kierowca Fiata Ducato zasnął za kierownicą, co doprowadziło do kolizji. Policja apeluje o zachowanie ostrożności i przerwanie jazdy w przypadku zmęczenia. Dowiedz się więcej o zdarzeniu.
Wypadek drogowy w Babicach: kierowca zasnął za kierownicą
W Babicach doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem czterech pojazdów. O godzinie 14:45, 19-letni kierowca samochodu dostawczego marki Fiat Ducato zasnął za kierownicą, co doprowadziło do kolizji. Młody mieszkaniec gminy Osiek uderzył w tył samochodu marki Audi, którym kierował 60-letni mieszkaniec Oświęcimia. Audi następnie uderzyło w Mercedesa prowadzonego przez 60-letniego obywatela Albanii, który w wyniku uderzenia wpadł do rowu. Audi zostało przepchnięte dalej i zderzyło się ze Skodą, kierowaną przez 25-letniego mieszkańca Tychów.
Poszkodowani
Obrażeń doznali kierowca samochodu dostawczego oraz kierowca Audi. Obaj zostali przewiezieni do szpitala pod opieką ratowników medycznych.
Przyczyna wypadku
Według wstępnych ustaleń, przyczyną wypadku było zaśnięcie za kierownicą przez kierowcę dostawczaka, co spowodowało brak reakcji hamowania.
Apel Policji
Policjanci przypominają, że zmęczenie za kierownicą może być równie niebezpieczne jak prowadzenie pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Kierowcy powinni być świadomi objawów zmęczenia i w razie potrzeby zatrzymać się na odpoczynek. Trudności z koncentracją i skupieniem uwagi są sygnałem do przerwania jazdy i zrobienia przerwy.
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.
Fakty Oświęcim
Oświęcim Online
Powiat Oświęcim
Info Brzeszcze
UG Oświęcim
Policja Oświęcim
UM Oświęcim
Kęty
Oświęcim 112
Zator
Gmina Osiek
Oswiecimskie.pl