OŚWIĘCIM. Nowy billboard o zadłużeniu miasta przez prezydenta Janusza Chwieruta
W mieście Oświęcim co jakiś czas pojawiają się nowe billboard reklamowe o charakterze politycznym. Najnowszy z nich informuje, jak prezydent Janusz Chwierut zadłużył miasto. Na terenie Oświęcimia jest kilka miejskich, dużych billboardów ogłoszeniowych, głównie przy kluczowych skrzyżowaniach i na rogatkach miasta. Do tej pory służyły tylko do informowania mieszkańców o wydarzeniach o charakterze sportowo – kulturalnych, czy kampanii promujących zamieszkanie w Oświęcimiu. Kilka miesięcy temu pojawiły się nowe billboardy o treści nawiązującej do krajowej polityki, które pod swoim nazwiskiem opublikował prezydent Janusz Chwierut. To wywołało efekt domina i coraz częściej mieszkańcy miasta są świadkami szermierki słownej pomiędzy dwoma polskimi biegunami: Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Z tą różnicą, że druga strona wykorzystuje do swoich publikacji komercyjne tablice dostępne na rynku ogłoszeń. Zachęcamy Czytelników o dyskusji na ten temat w komentarzach poniżej. Facebook Twitter Pinterest Print Email
W mieście Oświęcim co jakiś czas pojawiają się nowe billboard reklamowe o charakterze politycznym. Najnowszy z nich informuje, jak prezydent Janusz Chwierut zadłużył miasto.
Na terenie Oświęcimia jest kilka miejskich, dużych billboardów ogłoszeniowych, głównie przy kluczowych skrzyżowaniach i na rogatkach miasta. Do tej pory służyły tylko do informowania mieszkańców o wydarzeniach o charakterze sportowo – kulturalnych, czy kampanii promujących zamieszkanie w Oświęcimiu.
Kilka miesięcy temu pojawiły się nowe billboardy o treści nawiązującej do krajowej polityki, które pod swoim nazwiskiem opublikował prezydent Janusz Chwierut.
To wywołało efekt domina i coraz częściej mieszkańcy miasta są świadkami szermierki słownej pomiędzy dwoma polskimi biegunami: Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Z tą różnicą, że druga strona wykorzystuje do swoich publikacji komercyjne tablice dostępne na rynku ogłoszeń.
Zachęcamy Czytelników o dyskusji na ten temat w komentarzach poniżej.
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.
Fakty Oświęcim
Oświęcim Online
Powiat Oświęcim
Info Brzeszcze
UG Oświęcim
Policja Oświęcim
UM Oświęcim
Kęty
Oświęcim 112
Zator
Gmina Osiek
Oswiecimskie.pl