🌊 Soła: 323 cm NORM ↗️ 2.0 cm

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Oświęcim Online Oświęcim Online oswiecimonline.pl
(5)

POWIAT. Uwaga kierowcy, będą utrudnienia w centrum Chełmka

Od 14 do 26 czerwca br. kierowcy chcący jechać przez centrum Chełmka (ul. Piastowska) muszą się liczyć z utrudnieniami. Ma to związek z modernizacją linii kolejowej nr 93 na odcinku Trzebinia – Oświęcim. Wykonawca zadania, ZUE S.A. poinformował, iż zostaną otwarte przejazdy, po tymczasowej nawierzchni, pod wiaduktami w ciągu ulicy Brzozowej w Chełmku oraz ul. Oświęcimskiej w Gorzowie. Facebook Twitter Pinterest Print Email

POWIAT. Uwaga kierowcy, będą utrudnienia w centrum Chełmka
POWIAT. Uwaga kierowcy, będą utrudnienia w centrum Chełmka

Od 14 do 26 czerwca br. kierowcy chcący jechać przez centrum Chełmka (ul. Piastowska) muszą się liczyć z utrudnieniami. Ma to związek z modernizacją linii kolejowej nr 93 na odcinku Trzebinia – Oświęcim.

Wykonawca zadania, ZUE S.A. poinformował, iż zostaną otwarte przejazdy, po tymczasowej nawierzchni, pod wiaduktami w ciągu ulicy Brzozowej w Chełmku oraz ul. Oświęcimskiej w Gorzowie.

Oceń artykuł

3.0/5 (5 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

152
Odwiedziny dzisiaj
3,174
Artykułów
4.5/5
Średnia ocena
12
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Sat
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Średnio 158 odwiedzin/dzień

Aplikacja Oświęcimskie

Lokalny portal w Twojej kieszeni

Pobierz na iOS