Filary już stoją, pojawiają się ściany. Co się dzieje obok dworca w Oświęcimiu?
Budowa w miejscu dawnych magazynów z rampą kolejową trwa już kilka miesięcy. Powstają budynek hali napraw z częścią socjalną, wiata, budynek…Zobacz więcej
Tagi
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.