🌊 Soła: 259 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Oświęcim Online Oświęcim Online
(2)

Henryk Lehnert wrócił na swoją ulicę. Mural odsłonięty w 20. rocznicę śmierci oświęcimskiego filmowca

22 czerwca odsłonięto mural upamiętniający Henryka Lehnerta przy ul. Chrobrego w Oświęcimiu. Dzieło pracowni kult„M”uralnie powstało w 20. rocznicę śmierci …

Henryk Lehnert wrócił na swoją ulicę. Mural odsłonięty w 20. rocznicę śmierci oświęcimskiego filmowca
Henryk Lehnert wrócił na swoją ulicę. Mural odsłonięty w 20. rocznicę śmierci oświęcimskiego filmowca
22 czerwca odsłonięto mural upamiętniający Henryka Lehnerta przy ul. Chrobrego w Oświęcimiu. Dzieło pracowni kult„M”uralnie powstało w 20. rocznicę śmierci filmowca w ramach Roku Henryka Lehnerta. Odsłonięto mural Henryka Lehnerta w Oświęcimiu. Filmowiec upamiętniony na ścianie bloku, w którym mieszkał 22 czerwca – 20. rocznica śmierci 22 czerwca 2026 roku, w 20. rocznicę śmierci Henryka Lehnerta, odsłonięto mural na bocznej ścianie bloku mieszkalnego przy ulicy Bolesława Chrobrego i Henryka Lehnerta w Oświęcimiu, za Oświęcimskim Centrum Kultury. To właśnie w tym budynku mieszkał oświęcimski filmowiec. Mural powstał według koncepcji projektowej pracowni kult„M”uralnie z Oświęcimia – Jakuba Szymeczki i Damiana Cybula, z inicjatywy Oświęcimskiego Centrum Kultury we współpracy z Miastem Oświęcim, w ramach Roku Henryka Lehnerta. foto: Andrzej Rudiak

Oceń artykuł

5.0/5 (2 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

186
Odwiedziny dzisiaj
3,470
Artykułów
4.6/5
Średnia ocena
12
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Sat
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Średnio 200 odwiedzin/dzień