🌊 Soła: 261 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Fakty Oświęcim Fakty Oświęcim

Akcja „Trzeźwy poranek”. Trzech pijanych na tysiąc przebadanych kierowców

Na drogi powiatu wyjechało pięć patroli, mających za zadanie przesiewowe badanie stanu trzeźwości kierujących. Mundurowi w białych czapkach w ciągu…Zobacz więcej

Akcja „Trzeźwy poranek”. Trzech pijanych na tysiąc przebadanych kierowców
Akcja „Trzeźwy poranek”. Trzech pijanych na tysiąc przebadanych kierowców
Na drogi powiatu wyjechało pięć patroli, mających za zadanie przesiewowe badanie stanu trzeźwości kierujących. Mundurowi w białych czapkach w ciągu niespełna dwóch godzin wyeliminowali z ruchu trzech mężczyzn, którzy wsiedli za kierownice swoich samochodów, będąc na podwójnym gazie. 57-latek z gminy Miedźna, który jechał Fiatem ulicą Świętego Wojciecha w Brzeszczach, miał w wydychanym powietrzu 0,9 promila alkoholu. W Gorzowie ulicą Oświęcimską podążał Volkswagenem miejscowy 44-latek. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Z kolei na ulicy Polnej w Polance Wielkiej w ręce policjantów wpadł 40-letni mieszkaniec Przeciszowa. Kierujący Citroenem miał niewiele ponad pół promila, a to od tej wartości jazda po alkoholu jest przestępstwem, a nie wykroczeniem. Cała trójka straciła prawa jazdy. Grozi im kara do trzech lat więzienia, co najmniej trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów i surowe konsekwencje finansowe.

Oceń artykuł

0.0/5

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

295
Odwiedziny dzisiaj
2,550
Artykułów
4.4/5
Średnia ocena
12
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Thu
Fri
Sat
Sun
Mon
Tue
Wed
Średnio 180 odwiedzin/dzień