Niebezpieczna jazda hulajnogą zakończona wizytą w szpitalu
48-letni mężczyzna jechał hulajnogą elektryczną ulicą Grojecką w Zaborzu. W trakcie jazdy upadł na ziemię. Okazało się, że złamał rękę i doznał urazu…Zobacz więcej
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.