Oświęcim. Pierwsza taka operacja w Polsce. Zakończył się przecisk pod torami przy ul. Ostatni Etap w ramach budowy obwodnicy południowej miasta
Po nieco ponad dwóch miesiącach zakończył się jeden z najbardziej wymagających etapów budowy obwodnicy Oświęcimia. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad pod czynną linią kolejową Oświęcim – Czechowice-Dziedzice
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.