Orkiestra ze Świątnik Górnych najlepsza w Oświęcimiu - FILM, FOTO
Zielone Tarasy w Oświęcimiu wypełniła muzyka strażackich orkiestr dętych. W Wojewódzkim Przeglądzie Strażackich Orkiestr Dętych działających przy OSP…Zobacz więcej
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.