Kęcki Ogród Społeczny zaprasza na śniadanie w ogrodzie
A gdyby niedzielne śniadanie zjeść w ogrodzie? Siedzieć na trawie i popijać kawę, przegryzać rogalika i patrzeć na łąkę? Gadać ze znajomymi i słyszeć w tle śmiech dzieci? Tak właśnie może wyglądać Twoje niedzielne przedpołudnie już 28 czerwca. Przygotujemy jajecznicę przyprawioną ziołami z ogrodu,...
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.