Oświęcim. Dodatkowa atrakcja podczas Nocy Kultury. Mgła i muzyka na żywo!
W trakcie Nocy Kultury, która odbędzie się w piątek, 26 czerwca, zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które wzbogaci tegoroczne wydarzenie. O godzinach 22 oraz 23 odbędzie się specjalna emisja mgły połączona
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.